fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Sprzedaż Hurtowa Owoców i Warzyw Andrzej Burdelas

  • Home
  • Sprzedaż Hurtowa Owoców i...
15 cze

Sprzedaż Hurtowa Owoców i Warzyw Andrzej Burdelas

Hurtownia sprzedaje świeże owoce i warzywa przede wszystkim krajowe, ale w jej ofercie nie brakuje owoców i warzyw z zagranicy. Na Praskiej Giełdzie Spożywczej działa od 1998 roku, początkowo na placu targowym, a od 2000 roku prowadzi sprzedaż w hali, gdzie handluje na powierzchni 290 metrów kwadratowych. Hurtownia warzyw i owoców oferuje coraz większy asortyment produktów – zarówno pochodzenia krajowego jak i zagranicznego. Firma jest bardzo popularna wśród klientów na Praskiej Giełdzie, będąc wielokrotnie laureatem przyznawanej przez Praską Giełdę Spożywczą statuetki Hurtownia Przyjazna Klientowi.

Dostawcami polskimi hurtowni owoców i warzyw, przeważnie dostawcami stałymi, są producenci m.in. z okolic Grójca, Warki, Jabłonnej, a nawet z plantacji spod Częstochowy. W okresie wegetacji przedmiotem dostaw są głównie produkty sezonowe, dające gwarancje świeżości. Produkty zagraniczne – sprowadzane poza polskim sezonem, a także owoce cytrusowe pochodzą z wielu krajów świata – m.in. z Egiptu, Serbii, Argentyny i Hiszpanii.

Klientami hurtowni owoców i warzyw Andrzeja Burdelasa są sklepy, miejsca zbiorowego żywienia (szkoły, przedszkola), restauracje i firmy cateringowe. Klienci hurtowni pochodzą z różnych dzielnic Warszawy, z miejscowości podwarszawskich: m.in. Nowego Dworu, Legionowa, Ząbek, Wołomina, a także z bardziej odległych części Mazowsza.

Dystrybucja przez hurtownię większości produktów odbywa się na miejscu – na Praskiej Giełdzie, ale część dystrybucji do klientów realizowana jest za pomocą należących do hurtowni samochodów dostawczych, nawet na odległość 70 kilometrów od Praskiej Giełdy. Ceny warzyw i owoców oferowanych przez hurtownię są bardzo konkurencyjne.

Hurtownia owoców i warzyw Andrzej Burdelas handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do soboty w godzinach – od 4:00 do 12:00. Lokalizacja Hurtowni

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i