fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Sztuka Mięsa sp. z o.o.

  • Home
  • Sztuka Mięsa sp. z...
10 cze

Sztuka Mięsa sp. z o.o.

„Sztuka Mięsa” to firma hurtowa zajmująca się sprzedażą świeżego mięsa oraz gotowych produktów mięsnych. Od niedawna dystrybucję własnych produktów prowadzi także na Praskiej Giełdzie Spożywczej.

Hurtownia ma w ofercie pełny asortyment wołowiny, wieprzowiny i podrobów. Swoich klientów zaopatruje także w mięso drobiowe oraz w wędliny. Posiada własny zakład rozbioru mięsa wołowego, który umożliwia jej przygotowanie i dostarczenie klientom każdego elementu tego mięsa – od ćwierci na hakach po mięsa drobne typu trimming. Własna ekipa selekcjonerów mięsa dokonuje wyboru wołowiny dla największych firm przetwórstwa mięsa oraz dla najlepszych restauracji w Europie.

Firma sprzedaje do sklepów, ale realizuje także hurtowe dostawy dla gastronomii, dostarczając swoje produkty do stołówek szkolnych i przedszkolnych, do restauracji i firm cateringowych. Własne produkty sprzedaje na terenie stolicy i województwa mazowieckiego. W okolicach Warszawy mięso i wędliny dostarcza m.in. do Piaseczna, Karczewa, Serocka. Na terenie powiatu wołomińskiego są one w sprzedaży m.in. w Wołominie, Radzyminie i Zielonce. W Ząbkach można je nabyć zarówno w sklepach, jak i na miejskim targowisku.

Większość swoich produktów hurtownia dostarcza klientom za pomocą floty własnych pojazdów wyposażonych w agregaty chłodnicze oraz w specjalne komory ładunkowe utrzymywane w kontrolowanej temperaturze. Oprócz własnej dystrybucji mięsa i wędlin firma świadczy również usługi transportu żywności na rzecz innych dostawców.

Firma hurtowa „Sztuka Mięsa” handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku, w godzinach – od 4:00 do 11:00 oraz w soboty, w godzinach – od 4:00 do 10:00.

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i