fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Vicapol paweł wojtczuk

  • Home
  • VICAPOL PAWEŁ WOJTCZUK
21 lis

Vicapol paweł wojtczuk

Hurtownia napojów Vicapol funkcjonuje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od 2018 roku. Powstała ona w wyniku przejęcia przez jej właściciela kończącej swoją działalność hurtowni Rita.

Hurtownia dysponuje powierzchnią około 1000 m2, z której połowa użytkowana jest jako magazyn. Asortyment, który oferuje Vicapol, to różnego rodzaju napoje bezalkoholowe pochodzące od firm wiodących na polskim rynku – m.in. wody, napoje izotoniczne, soki i nektary.

Hurtownia swoją ofertę wzbogaciła o wybrane artykuły spożywcze. Ich sprzedaż jest odpowiedzią na zapotrzebowanie zgłoszone przez klientów nabywających od hurtowni napoje. Produkty z szerokiej oferty artykułów spożywczych stanowią około 20 proc. całości sprzedaży hurtowni.

Hurtownia napojów Vicapol zaopatruje przede wszystkim sklepy spożywcze – zarówno związane z sieciami lokalnymi, jak też działające samodzielnie. W skromniejszym zakresie klientami hurtowni są także firmy cateringowe oraz instytucje prowadzące zbiorowe żywienie. Vicapol współpracuje również z mniejszymi hurtowniami – m.in. z tego powodu, że na dystrybucję niektórych poszukiwanych napojów posiada nadaną mu przez producentów wyłączność.

Klienci Vicapolu znajdują się m.in. w Piasecznie, Górze Kalwarii, Nowym Dworze Mazowieckim, w Wołominie, Ząbkach, Zielonce, także w miejscowościach w kierunku na Garwolin. Towar z hurtowni Vicapol dostarczany jest również do klientów w dzielnicach stołecznych – m.in. na Pradze, Targówku, w Śródmieściu i na Ochocie.

Dystrybucja bezpośrednio do klienta stanowi blisko 80 proc. sprzedawanego towaru, który hurtownia dostarcza własnymi samochodami.

Hurtownia napojów Vicapol handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach – od 5:00 do 14:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i