fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Żan spółka jawna, żan ii

  • Home
  • ŻAN SPÓŁKA JAWNA, ŻAN...
13 mar

Żan spółka jawna, żan ii

Na Praskiej Giełdzie Spożywczej hurtownia Żan funkcjonuje od 1994 roku, dysponując obecnie powierzchnią około 200 m2, na której znajduje się także chłodnia.

Asortyment sprzedaży stanowią głównie artykuły ogólnospożywcze suche, ale również napoje. W ofercie obecny jest także nabiał. Indeks sprzedawanych towarów obejmuje kilka tysięcy pozycji.

Klientami hurtowni ogólnospożywczej Żan są przede wszystkim małe, tradycyjne sklepy, a także miejsca sprzedaży na bazarach i targowiskach; oprócz tego są nimi także szkoły i przedszkola.

Odbiorcy oferowanych produktów znajdują się w miejscowościach powiatu wołomińskiego – w Kobyłce, Zielonce i Wołominie, jak również w stolicy – na Bielanach i na Targówku.

Sprzedaż stacjonarna w hurtowni Żan na Praskiej Giełdzie stanowi około 50 proc. dystrybucji hurtowni. Sprzedaż bezpośrednio do klienta obsługują trzy należące do hurtowni pojazdy. Dystrybucją towarów hurtowni Żan zajmują się ponadto niektórzy kontrahenci hurtowni.

Sprzedawany towar hurtownia Żan pozyskuje od działających na krajowym rynku dystrybutorów; z kolei oferowany nabiał pochodzi bezpośrednio z polskich mleczarń. Dostawcy swoje produkty dostarczają sami do hurtowni Żan na Praskiej Giełdzie.

Hurtownia ogólnospożywcza Żan handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej w poniedziałek, środę i piątek w godzinach – od 2:00 do 14:00, we wtorek i czwartek w godzinach – od 4:00 do 14:00 oraz w sobotę, w godzinach – od 4:00 do 12:00.

Dokładną lokalizacje Hurtowni można zobaczyć Tutaj

Chętnie poznamy Twoją opinię. Tutaj

Aktualne notowania cenTutaj

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i