fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Zapraszamy do współpracy w biznesie

  • Home
  • Zapraszamy do współpracy w...
28 cze

Zapraszamy do współpracy w biznesie

Praska Giełda Spożywcza jest znaczącym w skali kraju rynkiem hurtowym produktów spożywczych oraz innych artykułów szybko zbywalnych. Od trzydziestu lat służymy mieszkańcom Stolicy i Mazowsza, zapewniając im codzienne zaopatrzenie w podstawowe produkty spożywcze i artykuły chemii gospodarczej. Praska Giełda Spożywcza to świeże warzywa, owoce, mięso, wędliny, nabiał, ciasta, napoje, opakowania oraz chemia gospodarcza.

Formułą organizacyjną działania Praskiej Giełdy jest przede wszystkim swobodne funkcjonowanie na jej terenie niezależnych firm handlowych i producenckich, które prowadzą aktywność biznesową, korzystając z infrastruktury stworzonej i przystosowanej dla handlu przez zarząd Praskiej Giełdy Spożywczej.

Obecni na Praskiej Giełdzie operatorzy – czyli firmy handlowe, producenci – korzystając z zaoferowanych im przez PGS możliwości magazynowych i ekspozycyjnych, zaopatrują tysiące sklepów w Warszawie i na Mazowszu, miejsc zbiorowego żywienia, firm oraz sektor HoReCa. Obecnie z powierzchni magazynowej na Praskiej Giełdzie korzysta kilkudziesięciu operatorów.

Zarząd Praskiej Giełdy Spożywczej jako właściciel terenu przystosowanego do handlu oraz zadaszonych hal oferuje atrakcyjne ceny wynajmu nowoczesnych powierzchni magazynowych, wyposażonych zgodnie ze standardami sanitarnymi – które tym bardziej zyskały na znaczeniu w dobie pandemii. Magazyny i hurtownie najemcy mogą ponadto przystosować do własnych potrzeb – m.in. instalując chłodnie zapewniające prawidłowe przechowywanie świeżych produktów.

Zapewniamy dostęp do energii elektrycznej, sieci wodociągowej i usług telekomunikacyjnych.

W trosce o majątek swoich najemców w postaci zmagazynowanych produktów oraz wyposażenia, Praska Giełda zapewnia na swoim terenie monitoring i całodobową ochronę obiektów przez zespoły dozorujące, a także możliwość skorzystania z usług technicznych.

Informujemy również, że wjazd klientów na teren naszego rynku hurtowego jest bezpłatny.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu pod numerem 22 77 15 826, 500026148, jak również bezpośrednio do biura na Praską Giełdę Spożywczą.

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i