fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Zapraszamy na międzynarodowe targi dla branży spożywczej już 18-20 kwietnia w EXPO XXI w Warszawie!

  • Home
  • Zapraszamy na międzynarodowe targi...
31 mar

Zapraszamy na międzynarodowe targi dla branży spożywczej już 18-20 kwietnia w EXPO XXI w Warszawie!

Praska Giełda Spożywcza objęła Patronatem Branżowym targi WorldFood Poland – najważniejsze wydarzenie biznesowe dla sektora spożywczego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Nie można tego przegapić, zapraszamy do wzięcia udziału! Spotkaj się z firmami z Polski i zagranicy, nawiąż cenne kontakty biznesowe i dowiedz się, jakie są najnowsze trendy i wyzwania branży.

Ponad 270 wystawców z 32 krajów w jednym miejscu

Co roku około połowa wystawców to producenci i dystrybutorzy z zagranicy. W tym roku możemy udać się w podróż po smakach i zapachach do krajów takich jak m.in.: Sri Lanka, Ukraina, Sri Lanka, Korea Południowa, Grecja, Włochy, Hiszpania, Tajlandia, Cypr, Afganistan, Belgia, Kazachstan i Islandia. Oprócz zagranicznych stoisk, na targach będziemy mogli spróbować polskich, regionalnych produktów w pawilonach województw: mazowieckiego, łódzkiego oraz podkarpackiego.

Nowości produktowe i atrakcje

Wystawcy targów szykują wiele nowości m.in.: owady jadalne, aż 26 firm z roślinnymi zamiennikami mięsa i nabiału, napoje na bazie grzybów, wina z całego świata, piwa i drinki bezalkoholowe, żywność i napoje funkcjonalne. Tego nie można przegapić!

Nowe strefy tematyczne na targach – kompleksowe rozwiązania dla branży

Po raz pierwszy w ramach specjalnej strefy Food&Drink Packaging, firmy z branży opakowań będą mogły zaprezentować najnowsze systemy z zakresu kompleksowego pakowania produktów spożywczych. Niezmiennie na targach prezentowane będą także usługi z zakresu technologii, przetwórstwa i produkcji spożywczej – od produkcji aż po transport w chłodniczym łańcuchu dostaw.  

Jak prowadzić biznes FMCG – branżowe konferencje i debaty

Jak gwarantuje dyrektor targów Agnieszka Szpaderska, program merytoryczny targów będzie dotyczył istotnych, aktualnych wyzwań i trendów świata spożywczego. Eksperci, przedstawiciele instytucji oraz mediów poruszą ważne zagadnienia, takie jak: znaczenie polskich marek spożywczych w promocji kraju, znakowanie produktów żywnościowych, system kaucyjny, efektywne wykorzystanie zasobów w produkcji żywności  czy wpływ inflacji na rentowność w branży.

Szczegółowy program merytoryczny: http://bit.ly/3lLqMQL

Udział we wszystkich konferencjach jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników targów WorldFood Poland. Formularz rejestracyjny: http://bit.ly/3ZvvKPu

www.worldfood.pl

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i