fbpx
  • Languages:
Jak dojechać?

Zemar P. Tatarczuk, W. Łojko, K. Zegarska S.J.

  • Home
  • Zemar P. Tatarczuk, W....
1 lip

Zemar P. Tatarczuk, W. Łojko, K. Zegarska S.J.

Obecna na Praskiej Giełdzie Spożywczej hurtownia Zemar zajmuje się dystrybucją słodyczy. Działalność tę na rynku hurtowym w Ząbkach prowadzi od 1995 roku. Aktualnie funkcjonuje na powierzchni 140 metrów kwadratowych.

Pod hasłem słodyczy kryją się, w przypadku tej hurtowni, produkty nie wymagające przechowywania w niskiej temperaturze, a więc m.in. ciastka – w tym także na wagę – cukierki, słodkie galaretki, czekolady i żelki.

Klientami Zemaru są głównie sklepy tradycyjne, osiedlowe, nie zrzeszone w sieciach, ale część z nich prowadzi działalność we franczyzie. Obok sklepów spożywczych, do klientów hurtowni słodyczy zaliczają się hotele, restauracje i bary.

Klienci hurtowni Zemar są zlokalizowani w poszczególnych dzielnicach Warszawy – jak Praga Północ, Żoliborz, Wola oraz w miejscowościach podstołecznych – głównie w rejonie na wschód od stolicy, jak Wołomin, Marki, Zielonka, Kobyłka, Tłuszcz. Klienci hurtowni słodyczy Zemar docierają na Praską Giełdę także z Ostrowi Mazowieckiej czy z odległego Radzynia Podlaskiego. Zdecydowana większość kupujących to klienci stali.

Dostawcami hurtowni Zemar są producenci słodyczy z całego kraju. Towar od producentów hurtownia we własnym zakresie odbiera tylko z najbliższych miejscowości. Pozostali dostawcy swoje produkty przysyłają bądź przywożą je do hurtowni. Hurtownia słodyczy Zemar prowadzi dystrybucję wyłącznie na Praskiej Giełdzie Spożywczej.

Hurtownia Zemar handluje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od poniedziałku do piątku w godzinach – od 5:00 do 13:00 oraz w niektóre soboty, w godzinach – od 5:00 do 10:00.

Chętnie poznamy Twoją opinię.

Zamieść ją w naszym profilu.

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i