fbpx
 • Languages:
Jak dojechać?

Reklama na telebimie

 • Home
 • Reklama na telebimie

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu ofertę reklamy na telebimie, zlokalizowanym w Ząbkach, przy ul. Piłsudskiego 180 w bezpośrednim sąsiedztwie Praskiej Giełdy Spożywczej.

Kliknij aby pobrać ofertę 

Co to jest telebim?

Telebimy – to najwyższa klasa urządzeń służących do przekazu informacji dla szerokiego grona odbiorców. Jest to jedyna jak dotąd technologia, która pozwala na emisję obrazu z wysoką jakością oraz doskonałą widocznością dzięki zastosowaniu specjalistycznych  diod  LED.  Tylko  ta  technologia  pozwala  pokonać  promienie słoneczne co czyni nasz ekran doskonale widocznym w świetle dziennym.

Telebimy dają nieograniczone możliwości przestrzenne i dynamiczne, a przy tym nie wymagają ponoszenia kosztów druku, pozwalają na dowolne prezentacje i animacje  komputerowe  oraz  projekcję  obrazu  telewizyjnego.  Dzięki  wielkim ekranom, będziemy mogli przekazywać szereg informacji, propozycji, wiadomości w niespotykany  dotąd  sposób.

W porównaniu do statycznych nośników reklamy zewnętrznej (bilbordy, banery, tablice) telebimy LED poprzez ruchomą formą przekazu informacji mają zdecydowanie większą skuteczność.

Dodatkowym atutem reklamy na telebimach LED jest możliwość informowania na bieżąco o najnowszych promocjach, obniżkach cen lub wyprzedażach poprzez możliwość szybkiej zmiany treści oraz jej aktualizację w czasie rzeczywistym.ne niz zwykły obraz.

Lokalizacja i parametry

Telebimy zlokalizowana są na granicy Ząbek i Warszawy, przy ul. Piłsudskiego 180 w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z największych rynków hurtowych w Polsce – Praskiej Giełdy Spożywczej. Bliskość tak dużej giełdy spożywczej gwarantuje olbrzymi ruch samochodów i pieszych. Szacuje się, że Praską Giełdę Spożywczą odwiedza codziennie blisko 2.5 tys. kupców detalicznych, z drobnych hurtowni oraz gastronomii. Liczbę stałych klientów szacuje się na około 15tys.

Dodatkowym atutem lokalizacji telebimów jest przebiegająca tuż obok jedna z dwóch głównych ulic Ząbek – ul. Piłsudskiego – łącząca Ząbki z Warszawską Pragą Południe. Ponadto bliskość ronda poszerza oddziaływanie telebimów na pojazdy dojeżdzające do ronda od ulicy Powstańców. Z pomiaru ruchu drogowego wykonanego na potrzeby kierowanej do Państwa oferty wynika, iż liczba pojazdów, na które oddziałują telebimy przy ul. Piłsudskiego wynosi 380 tys. w skali miesiąca.

Każdy ekran ma 15m2 powierzchni i wymiary ok. 5 x 3m. Wyświetlją one obraz w technologii LED z tzw. pikselem wirtualnym, gdzie raster elementów LED wynosi 8mm, a układ tych elementów to: 2xCzerwony / 1xNiebieski / 1xZielony. Maksymalny dystans oglądania wynosi 400m. Maksymalna jasność telebimów wynosi 7tys. cd/m2. Rozdzielczość ekranu to 640x384piks. Są to obecnie najlepsze ekrany LED w okolicy.

Dlaczego reklama na telebimie?

Dynamiczny  przekaz  treści,  ruch,  światło,  barwy  oraz  nieograniczone możliwości prezentacji na ulicy, o każdej porze i w każdych warunkach pogodowych, przykuwające uwagę każdego przechodnia to zalety telebimu, który może stworzyć dla odbiorców twojej reklamy niespotykane dotąd widowisko.

W dobie najnowszych technologii oraz coraz szybszego tempa życia telebim to jedyna technologia, która pozwala szybko zmienić treści i nadążać za zmianami w otaczającym nas świecie. To jedyne takie medium, które pozwala skupić najważniejsze cechy przekazu pożądane przez reklamodawcę. Tradycyjne nośniki nie mają takiej możliwości ze względu na czas  instalacji  czy  wyklejenia.

Telebimy  to  doskonałe  narzędzie  do  kampanii wizerunkowych, dają nie tylko pożądany efekt dla odbiorców reklamy, ale też prestiż i rozmach, co jest świetnym pretekstem do zaprezentowania pozytywnego wizerunku firmy, świadczącego o jej stabilności i rzetelności. Również ekran może stanowić doskonałe uzupełnienie oraz wzmocnienie kampanii prowadzonej na tradycyjnych nośnikach oraz
w radiu czy telewizji.

Z najnowszych badań wynika, że:

 • Spośród osób, które widziały reklamę na bilboardzie tylko 13% z nich jest w stanie odtworzyć przekazywane tam informacje. Natomiast skuteczność dynamicznych obrazów wyświetlanych na telebimie jest zdecydowanie wyższa i dochodzi do poziomu 90%
 • Cennik reklam telebimowych w porównaniu do podobnych im reklam w radiu czy telewizji jest zdecydowanie korzystniejszy
 • Reklama na telebimie dociera do dużej liczby odbiorców ze względu na to, iż telebimów nie ma wszędzie co sprawia, że przykuwają uwagę
 • Międzynarodowa organizacja POPAI (Point of Purchase Advertising Institute) wykazała 80% wzrost sprzedaży produktów, których promocja odbywała przy użyciu technologii obrazu dynamicznego
 • Ruchome formy przekazu informacji są 6 krotnie lepiej zapamiętywane niż zwykły obraz.

Z nami dotrzesz do szerokiej gamy odbiorców.

Dbamy o Państwa interesy poprzez kompleksową ofertę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dołożymy więc wszelkich starań aby nasza współpraca przebiegała sprawnie i skutecznie a realizowane projekty przynosiły zamierzone efekty.

Dlatego też oferujemy Państwu:

 • Dowolność w wyborze długości spotu
 • Możliwość dowolnego rozplanowania spotów na przestrzeni dnia / tygodnia / miesiąca
 • Elastyczną długość kampanii
 • Możliwość aktualizacji spotu / informacji w czasie trwania kampanii
 • Wykonanie spotu reklamowego na zlecenie klienta

Współpraca.
Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!
W przypadku pytań, możliwości, realizacji spotów reklamowych czy też wyceny kampanii reklamowej prosimy o kontakt pod numerem tel.: 22 77 15 763. Lub mailowo: marketing@pgsgrupa.pl

Polityka prywatności

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i