• Languages:
Jak dojechać?

SPOTKANIE WIGILIJNE Z OPERATORAMI

  • Home
  • SPOTKANIE WIGILIJNE Z OPERATORAMI
8 Sty

SPOTKANIE WIGILIJNE Z OPERATORAMI

Okres przed świętami Bożego Narodzenia to czas spotkań, refleksji i wzajemnych dobrych życzeń. Do tradycji należy coroczne przedświąteczne spotkanie z operatorami prowadzącymi działalność handlową na Praskiej Giełdzie Spożywczej.

W dniu 13 grudnia 2017 roku w restauracji „Na Skrajnej” z właścicielami firm hurtowych na PGS spotkał się przewodniczący Rady Nadzorczej Praskiej Giełdy Spożywczej Zenon Daniłowski oraz prezes PGS Agnieszka Mostowska. Obecni byli również pracownicy Praskiej Giełdy Spożywczej, którzy współpracują z operatorami na co dzień.

Przewodniczący Zenon Daniłowski podsumował dokonania kończącego się roku i przedstawił zamierzenia inwestycyjne na Praskiej Giełdzie w najbliższej przyszłości. Złożył operatorom najlepsze życzenia na święta oraz życzył powodzenia w biznesie w roku przyszłym.

Uczestnicy przedświątecznego spotkania przełamali się opłatkiem i złożyli sobie nawzajem życzenia. Wspólny posiłek w radosnej atmosferze, składający się z tradycyjnych, wigilijnych dań, stanowił dobrą okoliczność dla rozmów i refleksji skłaniających do podsumowania własnych dokonań w roku minionym i snucia planów na najbliższą przyszłość.

W świąteczną atmosferę wprowadził uczestników spotkania śpiew kolęd w wykonaniu Ewy Jarząbek – laureatki organizowanego niegdyś przez Praską Giełdę Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

 

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i