• Languages:
Jak dojechać?

Wrzesień pod znakiem  atrakcji na Praskiej Giełdzie Spożywczej

  • Home
  • Wrzesień pod znakiem  atrakcji...
20 Lip

Wrzesień pod znakiem  atrakcji na Praskiej Giełdzie Spożywczej

         Przed kilkoma  dniami Praską Giełdę Spożywczą odwiedził  znany i lubiany prezenter radiowo- telewizyjny Zygmunt Chajzer,  który we wrześniu br. poprowadzi  imprezę z okazji  26 rocznicy powstania PGS.

 

W trakcie  lunchowego spotkania  z  Panem Januszem Dąbrowskim,  dyrektorem Praskiej Giełdy Spożywczej omówiono szczegóły organizacyjne   imprezy  rocznicowej. W podziękowaniu za dotychczasową współpracę Zygmunt  Chajzer otrzymał upominek w postaci produktów  Grupy Makarony Polskie.

 

W sobotę  23 września w Ogrodach Leśnych przy ul. Skrajnej w Ząbkach  odbędą się koncerty zespołów  „Złoty Maanam” i  „Top One”.  W trakcie  imprezy  na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci  w Ząbkach licytowane  będą  prace wykonane  przez  niepełnosprawne dzieci.  Do każdej pracy dołączony będzie upominek.   Książka p.t. „Chajzerów dwóch” z dedykacją Zygmunta i Filipa Chajzerów lub  pamiątka od zespołów.  Każdy kto wylicytuje pracę  będzie  mógł także zrobić sobie pamiątkowe  zdjęcie z Zygmuntem Chajzerem..

 

Wcześniej w dniach 6- 8 września na terenie giełdy  zorganizowany zostanie  coroczny plebiscyt pod  hasłem:  „Hurtownia przyjazna klientowi”.  Każdy kto wypełni kupon dostanie parasolkę.  Podczas imprezy planowana  jest  także  prezentacja  nowości na rynku owoców i warzyw, przygotowana przez Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach  oraz wystawa samochodów dostawczych.

 

Copyright © Praska Giełda Spożywcza 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kropka Pod i